en az 3 karakter olmalıdır
Honda Plaza  Şen Hakkımızda

Honda Plaza Şen Hakkımızda

Ticari hayatına Balıkesir Burhaniye’de şahıs şirketi olarak başlayan İlyas Şen Grup, 1996 yılından itibaren şirketleşmiş, özellikle ticari araç satışında uzmanlaşarak otomotiv sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Sigorta, turizm, tarım ve inşaat alanlarında da faaliyet gösteren İlyas Şen Grup, otomotiv sektöründe çeşitli marka temsilcilikleri ile Balıkesir, İzmir, Bursa ve İstanbul illerinde çalışmalarına devam etmektedir.

İlyas Şen Grup ticari araç pazarında; Man kamyon ve otobüs, Iveco kamyon, kamyonet ve çekici, binek otomobilde ise Honda, Citroen ve Hyundai markaları ile yer almaktadır.

Grup faaliyet gösterdiği illerde toplam 75.500 m2 açık, 24.900 m2 kapalı alanda faaliyetlerini gerçekleştirmekte, otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak Türkiye pazarındaki varlığını gün geçtikçe artırmaktadır.

İlyas Şen Grup şirketleri satış sonrası hizmetlerde de fark yaratmaktadır. Servis merkezlerinde ve Gezici Acil Servis araçlarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyeti yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Servis noktalarında, 2 adet tam donanımlı gezici servis kamyonu, 2 adet 7/24 panelvan acil servis aracı ve 2 adet hafif donanımlı bakım aracı hizmet vermektedir.

Tüm bu çalışmaların sonucunda, İstanbul MAN Yetkili Servisi Şensan Otomotiv; Türkiye’deki tüm MAN Yetkili Servisleri içinde en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, performansı ve büyüme potansiyeli en yüksek yetkili servis olarak, MAN ve Petrol Ofisi işbirliği ile düzenlenen “Servisler Arası Rekabet Turnuvası” nda Türkiye birinciliği ile ödüllendirilmiştir.

Bünyesinde bulunan Şensan, Desil, İlyas Şen Otomotiv, Şen Ticari Araçlar ve İLVE şirketleriyle 4 ilde, 10 merkezde varlığını sürdüren ve özellikle ticari araç satışında Türkiye çapında lider konuma gelen İlyas Şen Grup konumunu daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir.

HİZMETLER

Aktif Yol Yardımı

DETAYLI İNCELE

Periyodik Bakım

DETAYLI İNCELE

Orijinal Ürün Garantisi

DETAYLI İNCELE

İLETİŞİM

Balıkesir Altıeylül Honda Plaza Şen

Adres : İzmir Yolu 6.Km Çayhisar Mevkii
Altıeylül - Balıkesir
Telefon : 0 (266) 221 82 80
E-Mail : ilyassen@hondaplaza.com.tr